Pradinis įnašas nuo 3000 EUR

Nuolat svajojate apie nuosavą būstą, bet neturite sukaupę pakankamos sumos pradiniam įnašui? Tuomet siūlome pasinaudoti išskirtiniu “Hanner” pasiūlymu ir sukaupti pradinį įnašą iki projekto statybos pabaigos.

Pradinio įnašo kaupimo grafikas gali būti sudarytas ir pritaikytas išskirtinai pagal Jūsų poreikius. Vienintelis kriterijus – visa pradinio įnašo suma turi būti sukaupta iki statybos darbų pabaigos statomame name.

Sumokėkite pirmąją 3 000 EUR įmoką, o likusią avanso dalį išskaidysime iki buto statybų pabaigos. Joks pabrangimo mokestis pradinio įnašo išskaidymui nebus taikomas.

Pavyzdys. Turto kaina 100 000 EUR, 15 proc. pradinio įnašo suma lygi 15 000 EUR. Sumokate 3 000 EUR pradinę įmoką, o likusius 12 000 EUR išskaidote 12 mėnesių ir mokate dalimis po 1000 EUR.

Kiti projektai
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

BUTO PIRKIMAS BE RIZIKOS - SUSISIEKITE DĖL RENT2BUY PASIŪLYMO!